Oferta szkoleń

4 x 1,5h

Produktywność – szkolenie online

Szkolenie online podzielone na cztery moduły:
1. Budowanie trwałych nawyków zamiast zrywów
2. Najlepsze techniki organizowania poczty, kalendarza i listy zadań
3. Zarządzanie "wrzutkami", skupienie i rozproszenia
4. Produktywność zespołowa i długofalowa

Pracownicy umysłowi cierpią na pośpiech, stres, załatwianie rzeczy na ostatnią chwilę. Często pojawia się chaos i przytłoczenie, a dzień kończy się zmęczeniem i poczuciem, że nic ważnego nie poszło do przodu.
To szkolenie wychodzi naprzeciw tym potrzebom - uczy najlepszych i sprawdzonych praktyk budowania nawyków, zarządzania swoimi priorytetami, technik organizowania poczty, kalendarza i listy zadań, prowadzenia kilku projektów równocześnie, dbania o skupienie i walki z rozproszeniami. Podejmujemy też temat produktywności zespołowej oraz długofalowej, w tym przeciwdziałania wypaleniu.

Czytaj więcej

30 dni, 15 minut dziennie

Produktywność – krok po kroku

Niestety nie prowadzę już tego szkolenia.
Wszystkie siły przerzuciłem do nowego projektu: 4-Step Productivity. Gorąco zapraszam!

Zapraszam do wyjątkowego kursu online - "Produktywność krok po kroku". Pracujemy w grupie, pod moim okiem, nad trwałymi nawykami organizacji swojego czasu - przez 30 dni po 10-15 minut dziennie. Małymi krokami. O dowolnej porze. Na dowolnym urządzeniu. Każdego dnia jest proste, praktyczne zadanie i w ten sposób budujemy praktyczne, trwałe nawyki.
Kurs ma dwie edycje rocznie: w marcu i we wrześniu oraz limit 120 uczestników, a przez 12 edycji przeszło już ponad 1200 osób, w tym osoby prywatne i firmy takie jak Play, InPost, Comarch, ABB, Azimo.

Przebieg kursu i kluczowe cele:
- Tydzień 1 - Budowanie nawyków, lista zadań, kalendarz.
- Tydzień 2 - Priorytety. Porządkowanie projektów i zadań.
- Tydzień 3 - Zarządzanie "wrzutkami", skupieniem i poziomem energii.
- Tydzień 4 - Planowanie długoterminowe. Zdrowy balans.
- Tydzień 5 - Spojrzenie z lotu ptaka i zakończenie kursu.

Czytaj więcej

2 dni

Produktywność – stacjonarnie

Dwudniowe, stacjonarne szkolenie z produktywności osobistej i zespołowej. Dostępne również w formie online.

Pracownicy umysłowi pracują w silnie zmiennym, złożonym środowisku, z ogromną ilością przeróżnych zadań, spotkań oraz e-maili, a w procesie edukacji nikt nie uczy, jak efektywnie radzić sobie z tym natłokiem informacji i interakcji. Często pojawia się chaos, cierpi na tym czas pracy, a także życie prywatne, gubi się życiowy balans.
Szkolenie ma na celu nauczyć najważniejszych technik budowania nawyków, priorytetów, list zadań oraz pracy w skupieniu - tak, żeby dzień kończyć z poczuciem, że "to był dobry dzień".

Czytaj więcej

Ostatnio na blogu

Projekty - przyjaciele

Projekty na najbliższe miesiące – który daje maksimum wartości?

Czas jest ograniczony. Pomysłów jest za dużo. W ciągu następnych paru miesięcy oddam się w pełni 3-4 projektom i zapomnę o reszcie. Chcę garstki projektów, które mogę nazwać przyjaciółmi, zamiast 11 dalszych znajomych. Pomożesz mi wybrać, w które warto się zaangażować? Które dadzą Ci maksimum wartości?
W artykule przedstawiam 11 projektów i proszę o głosy w ankiecie 🙂

okładka z pasją o mocnych stronach blog

Jak rozwijać talenty po zrobieniu testu Strengthsfinder?

Jeden z najpopularniejszych tekstów na blogu to opis testu Strengthsfinder, który pomaga budować swoje mocne strony. Po zrobieniu testu wiele osób zastanawia się jednak, jak dalej rozwijać swoje talenty. Zaprosiłem więc do gościnnego wpisu Dominika Juszczyka, certyfikowanego coacha instytutu Gallupa, który prowadzi bloga „Z pasją o mocnych stronach” i jest autorem kursu „Nazwij, poznaj, wykorzystaj swoje talenty”. Poprosiłem Dominika, żeby podzielił się tym, jak możemy w praktyce wykorzystywać i rozwijać talenty, które poznaliśmy dzięki testowi.

Masz jeszcze jakieś pytania?

Po prostu napisz do mnie. Odpowiadam na wszystkie maile.

Produktywni.pl Piotr Nabielec
ul. Krupnicza 5/8
31-123 Kraków