/Oferta

Produktywność

Dwudniowe szkolenie mające na celu podniesienie produktywności, obejmujące zakres stawiania celów, zarządzania czasem, organizowania aktywności w ciągu dnia, reagowania na “wrzutki”, efektywnego prowadzenia spotkań, zarządzania pocztą i kalendarzem.
więcej
2 dni

Scrum i Agile

Dwudniowe szkolenie, które wprowadza w świat Scrum i Agile, buduje solidne podstawy i daje poczuć w praktyce wartości, jakimi się kierują.
więcej
2 dni

Akademia Lidera

Półroczny program rozwoju liderów - cykl sześciu jednodniowych, comiesięcznych szkoleń, które pokrywają zagadnienia organizacji pracy, produktywności osobistej i zespołowej, komunikacji w zespole oraz rozwoju zespołu i organizacji.
więcej
6 miesięcy

Email i kalendarz

Większość menedżerów otrzymuje ponad 15.000 maili rocznie. Nasze trzygodzinne szkolenie wideo pomaga efektywnie poradzić sobie z tym chaosem, dzięki najlepszym, sprawdzonym technikom zarządzania pocztą i kalendarzem.
więcej
3 godziny

Mogę szczerze powiedzieć, że Piotrek jest ekspertem z ogromną wiedzą i jednocześnie wie, jak przekazywać tę wiedzę w przejrzysty i zrozumiały sposób. Wciąż poszukuje informacji zwrotnej i stara się ciągle usprawniać swoje umiejętności szkolenia/coachingu."

Joanna Wołczańska, HR Lead

Piotr jest świetnym, pełnym pasji trenerem. Jest ekspertem w dzieleniu się wiedzą. Cenię sobie jego profesjonalizm połączony z dużą dozą optymizmu i poczucia humoru."

Anna Jaszcz, Business Analyst

Szkolenie zostało bardzo pozytywnie odebrane przez uczestników, a wiedzę z tego szkolenia stosujemy w codziennej pracy. Warto podkreślić elastyczność, zaangażowanie i otwartość trenera oraz bardzo dobry stosunek jakości do ceny dostarczonej usługi."

Motorola Solutions

Szkolenia zostały zorganizowane w sposób sprawny i uwzględniający nasze oczekiwania. Wyrażając zadowolenie z wysokiej jakości usług Pana Piotra Nabielca polecamy go jako sprawdzonego partnera szkoleniowego."

Comarch

Piotr is an excellent trainer. I've been on some of his courses and he was always well prepared and engaging."

Ben Szymanski, Software Development Manager

Piotrek is an excellent trainer and innovator of ways to improve productivity for his colleagues and the greater community."

Rachel Koh, Business Executive

Piotr jest świetnym trenerem, pełnym pasji. Szczególnie lubię jego indywidualny sposób traktowania każdego uczestnika i wyjaśniania wszelkich pojawiających się wątpliwości."

Marcin Lelek, Scrum Master

/blog

Jak zorganizować swój dzień - system organizacji

Ludzie organizują się na różne sposoby, a część wręcz tego nie lubi i wybiera płynięcie z prądem wydarzeń życia i dnia. Każdy jest inny, do każdego przemawia inny system porządkowania aktywności, podo...

więcej informacji »

Rok Produktywni.pl - podsumowanie i szczegóły

Już ponad rok bez etatu, całkowicie „na swoim”. Rok uczenia się, eksperymentowania i rozszerzania działalności, a między tym wszystkim „normalnego” życia. Ile można na tym zarobić? Jakie były najwięks...

więcej informacji »

/sklep

Effective Multitasking

E-book w języku angielskim autorstwa Piotra Nabielca, założyciela Produktywni.pl, który w bardzo praktyczny sposób przedstawia sprawdzone techniki radzenia sobie z natłokiem zajęć.

więcej informacji »

Napisz do nas

Produktywni.pl Piotr Nabielec
ul. Smolki 12B/6B
30-513 Kraków

mail: kontakt (at) produktywni.pl
telefon: +48 505 035 778