/O mnie

Nazywam się Piotr Nabielec. Jestem założycielem Produktywni.pl, gdzie wspieram ludzi, zespoły i firmy w rozwoju kompetencji miękkich, głównie w IT, ale nie tylko.

Doświadczenie zdobywałem w międzynarodowych firmach IT w Krakowie, gdzie od 2005 roku pracowałem jako programista, Scrum Master, menedżer i Agile Coach. Od 2013 pełnoetatowo zająłem się szkoleniami – specjalizuję się w szkoleniach i projektach rozwijających kompetencje miękkie, szczególnie w IT: zarządzanie czasem, efektywność, komunikacja interpersonalna, dzielenie się wiedzą.

Pracując przez ponad 8 lat nad różnymi projektami i wdrożeniami poznałem specyfikę i wyzwania pracy developerów, QA, menedżerów i dyrektorów i bardzo lubię pracować na styku wszystkich tych perspektyw, rozmawiając z każdym w jego własnym języku. Współpracowałem i prowadziłem szkolenia dla takich marek jak Motorola, Comarch, PZU, czy Sabre.

Jeśli zechcesz możemy być w kontakcie na LinkedIn, facebooku, youtubie lub przez newsletter.

Produktywni powstali jako odpowiedź na brak dostępu do wysokiej jakości szkoleń i materiałów z zakresu rozwoju kompetencji miękkich, szczególnie w IT, co bardzo często przekładało się w moim otoczeniu na kryzysy: projektowe, zdrowia, relacji, czy wypalenie zawodowe. Chcę dzielić się sprawdzonymi technikami do zarządzania czasem i projektami oraz rozwijać umiejętności interpersonalne. Od zawsze lubiłem styk inżynierii i kompetencji miękkich, a moja pasja dla tych zagadnień zaczęła się „na poważnie” w 2004 roku na studiach w duńskim Odense, trwa do dzisiaj i ciągle rośnie 🙂

Regularnie występuję na różnych konferencjach, festiwalach i wydarzeniach m.in.: cykle 4 wykładów na Slot Art Festiwalu (2013-2016), konferencji InfoMeet (wielokrotnie), Aspire4Kids (dla 300 dzieci!), TEDxSabreKrakow, Computerworld forum jakości, ACE Kraków, Agile Prague, ALE Kraków.

Zobacz moje wystąpienia:

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera:

Napisz do nas

Produktywni.pl Piotr Nabielec
ul. Smolki 12B/6B
30-513 Kraków

mail: kontakt (at) produktywni.pl
telefon: +48 505 035 778